501 767 838
Akredytowane Centrum metody
Teddy Eddie

Język angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym

Zapraszamy dzieci w wieku 2-7 lat do nauki języka angielskiego metodą Teddy Eddie. Głównym założeniem metody jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie, który odkrywaja ucząc się języka angielskiego

Zajęcia prowadzimy w placówkach oświatowych na terenie Gminy Suchy Las (w okresie pandemii koronawirusa, zajęcia prowadzone są online).

Cechy programu Teddy Eddie:
→ łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (my  traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
→ zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
→ CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJE do 7 roku życia ( na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
→ wyjątkowo BOGATY PAKIET EDUKACYJNY, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem  W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie DVD)
→ bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
→ postać EDDIEGO I SKARPETY jako motywy przewodnie
→ program NIE JEST NUDNY – dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
→ nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na www.edubears.pl

Zapisz
się już dziś!

Akredytowane Centrum kursów
Teddy Eddie


Wypełnij formularz i zapisz już dzisiaj swoje dziecko na nasze kursy językowe. Zapraszamy!

skontaktuj
się z nami
telefon
kontaktowy

501 767 838
Zapraszamy do kontaktu w godzinach pn-pt 8.00-17.00

napisz do nas
wiadomość

biuro@wisdomacademy.pl
zadaj pytanie
on-line
formularz
zapytania

Skorzystaj z naszego wygodnego formularza odpowiemy w ciagu 24h.

StartO nasOfertaAktualnościReferencjeZapisz sięKontakt logo Wisdom Academy logo Teddy Eddie

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych